VT Accounting - шаблон joomla Новости

 

GÖKTAŞLAR İNŞAAT olarak, kurulduğumuz günden bugüne kadar belirlemiş olduğumuz prensipleri hiç taviz vermeden uyguluyor ve bunun neticesinde de başarılı işlere imza atıyoruz. Şirketimiz yapmış olduğu projelerle sıcak ve mutlu yuva hayali kuran yüzlerce ailenin konut ve işyeri sahibi olmasını sağlamıştır. Güçlü ve emin adımlarla büyümeyi temel ilke edinen firmamız oluşturduğu istihdam ve katma değer ile ülke ve bölge ekonomisine güç katmıştır.

Firmamız, tüm projelerinin teslim sonrası başlayacak olan, Teknik Destek konularında müşterilerine %100 Memnuniyet esasına dayalı olarak hizmet vermiş ve bu konuda sürekli altyapısını güçlendirmiş bir şirkettir.

Sahip olduğumuz tüm kaynaklarımızı müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanıyoruz. Çağımızın mimari gereklerini yerine getirerek,  toplum değerlerine uygun yaşam alanları üretiyoruz. Yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet ediyoruz. İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını bir arada sunarak, tüm projelerimize uyguluyoruz.

Yapmış olduğumuz tüm projelerde kaliteli imalat ve zamanında teslim prensiplerimizden hiç taviz vermeden üretim yapmaya devam ediyoruz.

ޞirketimizin  başarısındaki  en  önemli  etken  olan çalışanlarımıza , tedarikçilerimize ve yıllardır şirketimize gösterdikleri güvenden  ötürü  müşŸterilerimize  teşekkürlerimi  sunarım.

GÖKTAŞLAR İNŞAAT
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Cüneyt GÖKTAŞ